Çınar Rulman

MAKİNA ve OTOMASYON  sektörüne yönelik RULMAN ve LİNEAR EKİPMANLARI

ÇINAR RULMAN TIKLA


HakkındaMüşteri
MAKİNA ve OTOMASYON  sektörüne yönelik RULMAN ve LİNEAR EKİPMANLARI tedariği konusunda yıllara uzanan kaliteli hizmet anlayış ve tecrübesiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Ürün envanterimizde bulunmayan özel rulmanlar tedariği konusunda yüksek tecrübeye sahip olan firmamız ihtiyaç duyduğunuz rulmanları, makinanızın ihtiyaç duyduğu kalitede tedarik etmektedir.

Linear Teknolojileri Yakından Takip Etmekte Olan Firmamız 2013 Yılında  H.S.A.C  LİNEAR RAY Ve ARABA 2015 Yılında CR TUMA MIT VİDALI MİL TÜRKİYE MÜMMESİLİĞİNİ Almıştır.

Müşteri Memnuniyeti İle Beraber  STEP MOTOR , HERTZ SPINDLE MOTOR  CSM VİDALI MİL SOMUN GÖVDELERİNİ Stoklarımıza Ekleyerek Ürün Pörtföyünü Genişletmiş Bulunmaktayız

İthalatını yaptığımız ürünler ISO 9001:2000 kalite belgesine sahip üretici firma tarafından üretilmekte olup kalite konusunda sıfır hata ilkesini hedef olarak benimsemiştir. Firmamız markalaşma konusuna ehemmiyet vermekte olup DAX RULMAN markasını 2012 yılı itibariyle adına tescil etmiştir.

İthalatını yapmış olduğumuz ürünlerin 2012 yılı itibari ile stoğumuzda bulunan ürünleri tetkilerinize sunarız. Stoğumuzda bulunan tüm ürünler kendi ithalatımız olup bunun verdiği geniş stok imkanı fiyatlarımızı daha iddalı kılmaktadır. Stoğumuz sürekli hareketli olduğundan dolayı sitemizde bulunmayan ürün ve fiyatları  için de lütfen bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.

SAYGILARIMIZLA

ÇINAR RULMAN SAN.TİC.LTD.ŞTİ