YARATICIYIZ

Şirketimizin Tarihçesi

İkitelli Web Tasarım 2000 yılında Bilişim ve Yazılım sektöründe faaliyete başlamıştır. 2006 Yılında İnternet Hizmetleri vermeye başlayanİkitelli Web Tasarım Kurumsal Web Siteleri, E-Ticaret Siteleri, Hosting ve Domain hizmetleri vermeye başlamıştır. Web tasarımı isteyen kuruluşlara, firmalara, derneklere, şahıslara ve organizasyonlara hem web tasarım olarak, hem de teknik alt yapı olarak fark yaratan web tasarımları yapmayı sürdürmekteyiz. Gelişen Teknolojiye hızlı bir şekilde adapte olan tasarım ve yazılım personelimiz web sitenizde görsellerin içerikle uyumlu bir biçimde bütünleştiği, tema tasarımıyla ve uyumlu renk kullanımlarıyla dikkat çeken, ziyaretçilerine kolay ve rahat bir okuma olanağı sunan hızlı ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak web sayfalarını dizayn etmektedir.
Her koşulda hedefimiz müşterimizin kendi sektöründe web sitesi klasmanında en üste yerleştirmek ve yüzlerce kez yapılmış tasarımlardan uzaklaştırmaktır. İkitelli Web Tasarım boyut ve sektör ayrımı yapmaksızın her ama her firmanın internet ortamında gerek yerel gerekse global anlamda kendilerini en kaliteli şekilde temsil etmeleri gerektiğine inanıyor ve bunun için üzerimize düşen sorumluluğun bilincinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Firmanıza kurumsal kimlik olgusunu kazandırıp kendi kimliğine ve kültürüne özgü web tasarımıyla firmanızın tanıtımını web ortamında en iyi ve en çarpıcı şekilde yapmayı hedeflemektedir.

 

Temel Felsefemiz

Şirketimizin felsefesi, işletmelerin çoğunun istediği web sitesi türlerini oluşturmaktır. Aramalarda kolay bulunan, şık ve çekici, hızlı yükleme, mobil duyarlı kurumsal web siteleri ve e-ticaret siteleri üretmektir.

 

Misyonumuz

Tüm süreç ve ürünlerimizi, küçük işletmelerin başlangıç aşamasında ihtiyaç duydukları her şeyi sağlama konusunda tasarladık – bizimle çalışmanın her zaman hızlı, kolay ve sorunsuz bir deneyim olmasını sağlama. Müşterilerimize web sitelerini gülünç bir fiyat etiketi olmadan tam kontrol altında tutuyoruz ve dost ekibi, web siteniz canlı olduğunda bile uzmanlığını sunuyor.

DESIGN GROUP

With our in-house award winning designers, we recognize the fact that usability, functionality and visualization are three of the most important factors when designing interfaces or web sites. Using this strategy, we work with you to ensure that your messaging and marketing goals are realized with the designs we create. We will work with you and bring your idea to life.DEVELOPMENT GROUP

As a leading mobile application development company, EasyWeb has extensive experience in creating high performance, feature-packed native mobile applications for all the major mobile platforms including iOS, Android, BlackBerry OS and Windows Mobile. EasyWeb mobile app developers can create the right app that will meet your business, industry and/or vertical needs.


Ted Norton

Ted Norton

CO FOUNDER / CEO
Tony Scott

Tony Scott

CREATIVE DIRECTOR
Jane Dreyer

Jane Dreyer

HR MANAGER
Nisha Smith

Nisha Smith

ART DIRECTOR


Lets Get Started
your project

We will help you to achieve your goals and to grow your business.

REQUEST A QUOTE